Vyzbrojení Romové útočili ve Skvrňanech na bar!

K útoku došlo dnes nad ránem a byl doslova likvidační

2. července 2016 14:15 , aktualizace 14:15

Útok nám popsal očitý svědek: „Bylo to v Tipáči ve Skvrňanech po třetí ráno, byli jsme na baru, když přišlo asi sedm snědých útočníků a začali tam mlátit nějaký lidi na baru.Chlap tam padl na zem, pak jeden z nich vzal barovou židličku a začal ho tam s ní bít. Další vletěli za bar, napadli barmanku a rozházeli tam peníze. Jestli nějaké ukradli to nevím. Jeden z nich vzal za barem takový velký stojanový větrák, třískl s ním o zem, takže urazil hořejšek a s tím spodkem šel také mlátit lidi jako s kyjem,“ popsal nám muž.

Dle našich informací se mělo jednat o hosty nedaleké restaurace, kterou vyhledává jedna z plzeňských minorit a útočníci šli přímo z této provozovny napadnout hosty do tohoto Sportbaru.„Tento sportbar je klidný, chodím sem rád a pravidelně, ale tohle všechno začalo tehdy, když se tady začali objevovat ty c...ni od vedle. Tohle ale opravdu bylo strašný, mlátili nás všechny hlava nehlava!“

Útok nám potvrdili i plzeňští policisté, kteří nám prostřednictvím své mluvčí uvedli: „V Plzni v Macháčkově ulici vběhla skupina asi 5 osob do místní provozovny, kde fyzicky napadli asi 15 hostů. Útočníci byli vyzbrojeni tyčemi, slzným plynem i barovými židličkami. Během útoku bylo také poškozeno vybavení této provozovny. Nám se podařilo zajistit pět podezřelých, kteří byli všichni pod vlivem alkoholu. Případem se intenzivně zabýváme a stále šetříme.“

Slova mluvčí potvrzuje i naše informace, že 5 útočníků skončilo v cele předběžného zadržení i přítomnost kriminalistů na místě ještě dnes odpoledne.

AKTUALIZACE:

Spojilo se s námi několik napadených, kteří nám popsali průběh rvačky tak, jak ho viděli oni. Za důležité považujeme doplnit, že mezi útočníky byly i ženy, které oslepily několik lidí slzným sprejem a za důležitý fakt považujeme i to, že útočníci přišli již večer a pokřikovali z venku na hosty tohoto sportbaru mimo jiné i: "Pojďte ven vy mrdky, my vás zabijeme" a podobné výzvy, kterými chtěli rvačku vyprovokovat.


Na ilustračním fotu je vidět bar dnes odpoledne, ráno zde ale byly trosky vybavení a rozsypané mince.


O tomto baru jsme psali nedávno, když zde chtěla podvodnice okrást obsluhu. Jak si počínala se můžete podívat zde:

„Dej výhru, sem po rakovině nebo alespoň půlku!“