Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy

Tak na tohle „vokno“ Slovák dlouho nezapomene!

„Vzbudil jsem se ožralej v nastartovaném autě, tak jsem prostě přijel!“ vysvětloval muž přímo před sídlem dopravní policie

úterý 25. února 17:03 , aktualizace 20:13

Alkohol Cizinci

Partner článku – Eldar Taxi

     V sobotu 22. února si policisté na parkovišti u Luny v Plzni, tedy přímo před sídlem plzeňské dopravní policie, všimli v zákazu zastavení odstaveného vozu Škoda Octavia s otevřenými dveřmi, nastartovaným motorem a rozsvícenými světly.
     Policisté samozřejmě začali řešit, co zde vozidlo dělá a komu patří, když se připotácel Slovák, který uvedl, že s vozem přijel. Muž následně policistům ochotně vysvětlil, že vypil asi deset piv a nějaký tvrdý alkohol, následovalo vokno, pak se probudil v nastartovaném autě, a protože nevěděl, co se dělo, chtěl s autem odjet domů a zřejmě zabloudil až sem. 
     Policisté samozřejmě cizince, podle našich informací Slováka, vyzvali k provedení dechové zkoušky. „Osmadvacetiletý cizinec nadýchal 2,44 promile,“ uvedla tisková mluvčí policie s tím, že navíc bylo zjištěno, že muž je neřidič, tedy nikdy nevlastnil řidičské oprávnění.

Foto ilustrační
      
     


Eldar Taxi

Mladá taxislužba, působící na Plzeňském trhu krátce, ale zároveň první společnost v Plzni, která ke zprostředkování objednávek využívá moderní technologie. Našim cílem je spokojenost zákazníků, a toho se snažíme docílit kvalitou služeb za příznivou cenu.