Foto Video

Vzduchová pistole přeci neprostřelí okno auta, nebo ano?

Kvůli velkému množství dotazů čtenářů jsme pro Vás s naším partnerem připravili test plynových pistolí

30. října 2018 20:45 , aktualizace středa 31. října 11:18

Zbraně

Partner článku – Alfa Tactical


    Dnes ráno jsme informovali o případu, kdy čtyřiadvacetiletý zhrzený nápadník po několikaměsíčním pronásledování devětadvacetileté vdané ženy zahájil v Plzni na Slovanech z jedoucího vozu střelbu na vůz, který řídila. Mladík dle všeho najel vedle ženina vozu a střelbu zahájil při souběžné jízdě z okénka řidiče, tedy z bezprostřední blízkosti.
    Střelce jen o chvíli později vypátrali a zadrželi policisté.
    O tomto případu jsme informovali v článku:

Auto ženy rozstřílel téměř před policejní služebnou

Auto ženy rozstřílel téměř před policejní služebnou

30. 10. 2018, 08:50, aktualizace 30. 10. 2018, 19:38

Dlouhodobé pronásledování a vyhrožování ze strany zhrzeného nápadníka skončilo honičkou a střelbou

    Mnoho čtenářů zajímalo, zda je možné, aby vzduchová nebo plynová pistole, tedy zbraň kategorie D, volně prodejná od osmnácti let, napáchala takovou škodu, jako jsme v článku uvedli.
    Oslovili jsme tedy naše partnery z prodejny Alfa Tactical a ve spolupráci s nimi jsme připravili malou demonstraci, kdy jsme na okénku a karoserii auta otestovali dvě plynové pistole. 
    Jako první proběhl test plynovou pistolí na plastové projektily průměru 6mm. Tato zbraň nebyla schopna okno prostřelit ani při několika pokusech.
    Jako druhá byla použita plynová pistole na ocelové projektily průměru 4,5mm. Tato zbraň boční okno auta prostřelila již při prvním výstřelu a zanechala i jasně znatelné stopy na plechu karoserie. 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.