Foto Video

Každý kosmonaut musel nějak začít

160 na tachometru raketoplánu Škoda a místo rampy na mysu Canaveral stačil kruháč u Domažlic

21. března 2019 12:57 , aktualizace 13:34

Nehody

Partner článku – ZOXO

     V pondělí jsme informovali o havárii osobního vozu Škoda Octavia, při které mladý řidič ve vysoké rychlosti nestačil dobrzdit před kruhovým objezdem v Domažlicích na ulici 28. října.
     Pro velký zájem čtenářů o tento případ jsme se havárii věnovali víc a podařilo se nám sehnat i videonahrávku havárie.
     Teprve dvacetiletý řidič se dle dobře informovaného zdroje ke kruhovému objezdu přiřítil rychlostí minimálně 160 km/h, narazil do vydlážděného násypu kruhového objezdu a poté do svislého dopravního značení. Náraz nejenom že vůz vymrštil do vzduchu, ale také při něm došlo ke vzplanutí vozu. Nebohá škodovka tak svůj první a poslední let zahájila v oblaku jisker a ohně, přeletěla kruhový objezd a přistála v příkopu, kde v plamenech skonala.
     Mladý rakeťák měl naopak obrovské štěstí a z této děsivě vypadající havárie vyvázl pouze se středně těžkým zraněním, se kterým byl transportován do Domažlické nemocnice. 
     Požití alkoholických nápojů bylo u řidiče vyloučeno provedenou dechovou zkouškou. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích.


 

ZOXO

ZOXO – synonymum férového úvěrování. Poskytujeme půjčky od 100.000 Kč se zástavou nemovitosti. Stačí vyplnit nezávaznou online žádost na webu.