Foto

Z auta odcizil i platební kartu, kterou pak využil k výběru

Policisté pátrají po podezřelém muži

15. prosince 2017 11:08 , aktualizace 13:39

Krádež

Partner článku – Delta Plzeň

     Plzeňští policisté pátrají po totožnosti neznámého pachatele, který se dne 19. října v době od 00:05 do 06:25 hodin v Plzni měl vloupat do zaparkovaného osobního motorového vozidla a z jeho interiéru měl odcizit mimo jiné i firemní platební kartu s přiloženým PIN kódem. Minimálně v jednom případě měl neznámý pachatel následně uskutečnit neoprávněný výběr finanční hotovosti z bankomatu v Plzni. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.
     Policisté se ihned po přijetí oznámení začali případem zabývat a v rámci jeho objasňování získali fotografie z kamerového záznamu, které zachycují podezřelého muže.

    Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na přiložených fotografiích, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.