Foto

Z balkonu se sypalo sklo a létalo vybavení bytu

O silně opilého a zraněného obyvatele bytu se museli postarat strážníci

čtvrtek 13. ledna 10:54 , aktualizace 10:59

Alkohol Městská policie Záchranáři Záchytka

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     O pořádný rozruch se včera dopoledne postaral muž žijící v panelovém domě ve Žlutické ulici v Plzni. Ten nejprve ve vzteku rozkopl skleněnou výplň balkonového zábradlí, která se vysypala na chodník, a následně z balkonu začal vyhazovat na chodník věci z bytu.
     Muž naštěstí nikoho nezasáhl ani nezranil, kolemjdoucí se ale pochopitelně obrátili na městskou policii. Na místo vyrazila hlídka strážníků, která zjistila, že se jedná o muže, který své duševní poruše silně napomohl alkoholem. "Muž si způsobil poranění a navíc užívaná psychofarmaka zkombinoval s alkoholem, takže strážníci na místo přivolali zdravotnickou záchrannou službu. Lékařka muže ošetřila a vyhodnotila, že muž je schopen pobytu na záchytce, kam šestatřicetiletého Plzeňana, který nadýchal 1,72 promile alkoholu, k vystřízlivění dopravili strážníci," popsala tisková mluvčí městské policie.
     Prostor s rozsypaným sklem zabezpečili strážníci páskou proti vstupu osob a zajistili úklid místa. 

Foto MP


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.