Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Z baru v Plzni odcizili 36 tisíc korun

Policie pátrá po mužích z restaurace Plzeňský Trpaslík v Hálkově ulici

24. října 2019 15:20 , aktualizace 15:37

Krádež Pátrání

Partner článku – Mraknet

     Policisté vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinu krádež.
     Té se měl dopustit neznámý pachatel nebo pachatelé ve čtvrtek 15. srpna krátce po osmé hodině večer v restauraci Plzeňský Trpaslík v Hálkově ulici V Plzni, kde využil chvilkové nepozornosti obsluhy a odcizil finanční hotovost ve výši 36 000 korun z peněženky, která byla volně odložena na pultě za barem.
     Policisté se případem zabývají a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie z kamerového záznamu, na kterých jsou zachycení podezřelí muži, po jejichž totožnosti pátrají. 
     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osoby zachycené na přiložených fotografiích, aby se přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158 a svými poznatky pomohli k řádnému objasnění případu.

Foto: PČR

 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.