Foto

Krádeže kol v Plzni pokračují

Tentokrát se zloděj disků a pneumatik zaměřil na Skvrňany

13. července 2021 11:53 , aktualizace 14:21

Krádež

Partner článku – Delta Plzeň

     Již více než měsíc se Plzeň potýká s větším množstvím krádeží, při kterých se zloději zaměřují na kola dražších aut. O jednom takovém případu jsme již informovali v článku: 

Při krádeži kol poškodil drahý vůz

Při krádeži kol poškodil drahý vůz

21. 06. 2021, 15:28

Pomozte prosím vypátrat pachatele krádeže na Slovanech

      K dalšímu podobnému případu došlo minulý týden v noci z pátku na sobotu na Skvrňanech, kde se neznámý pachatel nejprve vloupal do vozu Dacia a z jeho zavazadlového prostoru ukradl hever a rezervu. Ty následně použil při krádeži elektronových kol s pneumatikami značky Pirelli z nedaleko zaparkovaného vozu Audi. Mimo to se také pokusil do Audi vloupat vypáčením okénka, což se mu naštěstí nepovedlo a nepodařilo se mu to ani u vozu Škoda, které bylo zaparkováno hned vedle.
      Na místo přivolaní policisté provedli ohledání, zajistili maximální množství stop a po pachateli či pachatelích samozřejmě pátrají. " Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež a poškození cizí věci," uvedla tisková mluvčí policie. 

Foto PČR

 
Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.