Foto

Z místa havárie utekl

Policie pátrá po řidiči a hledá svědky nehody u Babylonu

5. ledna 2021 11:45 , aktualizace 11:45

Nehody Pátrání

Partner článku – Mraknet

     Dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo v pátek 1. ledna těsně před pátou hodinou ráno na silnici I. třídy č. 26 u Babylonu.
     "Neznámý řidič osobního vozidla tovární značky Škoda Superb jedoucí od Folmavy na Babylon si nepřizpůsobil rychlost, při jízdě na rovném úseku silnice z nezjištěné příčiny vjel do protisměru a následně vyjel do levého silničního příkopu, kde poškodil sněžnou tyč a státní nivelační bod, přičemž se s vozidlem přetočil na levý bok," popsala tisková mluvčí policie.
     Z místa dopravní nehody řidič odešel, aniž by dopravní nehodu oznámil na policii, ačkoliv tuto povinnost měl. Škoda na vozidle Škoda Superb byla vyčíslena na 50 tisíc korun, na sněžné tyči na 500 korun a na státním nivelačním bodě vznikla škoda ve výši 5 tisíc korun.

     Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, a tak pomoci objasnit její průběh a příčinu i totožnost neznámého řidiče, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255 nebo 974 331 259, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

Foto PČR

 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.