Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Zloději v Plaze i na Shell

Drzost zlodějů nemá hranic, v obou ve článku popsaných případech si zboží ve velkém rovnou cpali do batohů

úterý 3. října 14:11 , aktualizace 14:13

Alkohol Krádež Městská policie Záchytka Zadržení pachatele


      V sobotu dopoledne vyjížděli strážníci městské policie do OC Plaza, kde došlo ke krádeži. Dva muži kradli v obchodě společně, z regálů brali zboží, které si následně cpali do batohů a poté se pokusili prodejnu opustit, aniž by zaplatili.     
     "Strážníci oba muže ve věku 27 a 47 let ztotožnili. Starší muž byl z místa vyprovozen poté, co od hlídky obdržel finanční pokutu. Z mladšího podezřelého byl silně cítit alkohol a i jeho chování vykazovalo známky opilosti. Při dechové zkoušce nadýchal 2,51 promile a skoro se neudržel na nohou, natož aby rozuměl tomu, co strážníci vůbec říkají. Dotyčný byl tedy nejdříve převezen k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici a jeho jednání s ním bylo vyřešeno stejně jako s jeho kolegou o pár hodin později při propuštění, a to pokutou," uvedla nám mluvčí městské policie.


     Další muž pak zaměnil batoh za nákupní košík dnes nad ránem v prodejně na čerpací stanici Shell v Přemyslově ulici. Do ruksaku napěchoval přes dvě desítky kusů sladkostí a s kradeným sortimentem utíkal ven.
     "Když ale spatřil naši na místo vyslanou hlídku, pokus o útěk vzdal a zůstal raději stát. Z batohu poté před strážníky vyskládal zboží v hodnotě téměř 950 korun," popsala tuto krádež mluvčí městské policie.

     Tentokrát si zloděje na místě převzali policisté, neboť byl v celostátním pátrání pro jinou trestnou činnost.

Foto MP

 


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.