Foto

Ze soudem nařízené ústavní léčby utekl Jiří Paul

Kriminalisté pátrají po uprchlém pacientovi

pondělí 27. června 12:35 , aktualizace 13:25

Pátrání

Partner článku – Klimahome

     Kriminalisté vyhlásili celostátní pátrání po muži, který utekl z Psychiatrické nemocnice v Dobřanech a do současné doby se nevrátil, ani o sobě nepodal žádnou zprávu. 

Jiří Paul

Datum narození 21. 4.1988
Pátrání vyhlášeno 25. 6. 2022
Bydliště: okres Rokycany, v současné době soudem umístěn do Psychiatrické nemocnice v Dobřanech
Státní příslušnost: Česká republika 

      Jiří Paul je asi 185 centimetrů vysoký, střední postavy, má oválný obličej, krátké hnědé vlasy a modré oči.

      Hospitalizován byl nedobrovolně na základě rozhodnutí soudu a má nařízenou ústavní protitoxikomanickou léčbu. V sobotu 25. června před půl čtvrtou odpoledne utekl ze zařízení a od té doby se nevrátil zpět, ani o sobě nepodal žádnou zprávu.
      Muž neužívá žádné léky, bez kterých by byl ohrožen na životě, avšak přerušením léčby by mohlo dojít ke zhoršení jeho zdravotního stavu. 

      Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu hledané osoby, aby neprodleně podali zprávu na jakoukoliv služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.

Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.