Foto

Z rulety zloděj odcizil přes sto tisíc korun

Kriminalisté po pachateli pátrají

15. prosince 2017 13:33

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Plzeňští kriminalisté vedou prověřování v trestní věci přečinu krádeže a pátrají po totožnosti neznámého pachatele, který měl v pátek 29. září v době od 04:15 do 04:50 hodin v Plzni, v centru města, v nonstop baru násilím překonat zabezpečení pokladničky rulety a z této měl odcizit finanční hotovost ve výši 112 900 korun.

     Policisté se ihned po přijetí oznámení začali případem zabývat a v rámci jeho objasňování získali fotografie z kamerového záznamu, na kterých je zachycen pohyb dvou osob – muže a ženy, které se v tu dobu nacházely v uvedeném objektu. Do současné doby se nepodařilo uvedené osoby ustanovit. Tyto osoby by mohly poskytnout důležité svědectví a velkou měrou přispět k objasnění případu.

Osoba č. 1: jedná se o muže ve věku okolo 40 let, silnější postavy. Oděn do tmavého trika, tmavé bundy a tmavých džínových kalhot. Obutý do tmavých bot. Na hlavě má kšiltovku červené barvy s tmavým kšiltem.
Osoba č. 2: jedná se o ženu ve věku okolo 30 let, střední postavy. Má dlouhé černé vlasy. Oděna do růžového trika a tmavé bundy. Obuta do bot bílé barvy.

    Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osoby zachycené na přiložených fotografiích, aby neprod

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.