Foto

Z Tatry se za jízdy uvolnil několikatunový přívěs

Vjel do protisměru a převrátil se do příkopu

29. března 2018 11:17 , aktualizace 11:33

Nehody

Partner článku – Autosalon Dajbych

     Včera před polednem došlo k havárii na silnici II. třídy č. 195 mezi obcemi Trhanov a Hamr. Při havárii nedošlo ke zranění osob, ale je obrovským štěstím, že nejelo žádné vozidlo v protisměru. Střet s utrženým přívěsem by měl zřejmě tragické následky. 
     Co se přesně stalo nám popsala tisková mluvčí policie: "Šestapadesátiletý řidič nákladního vozidla tovární značky Tatra s přívěsem Doll jel ve směru jízdy od Trhanova na Hamr, při jízdě se nechoval ohleduplně a ukázněně a když náhle snížil rychlost, došlo k uvolnění přívěsu. Ten se odpojil a vjel do levého silničního příkopu, kde se převrátil na bok a poškodil listnatý strom. 
     Požití alkoholických nápojů bylo u řidiče vyloučeno provedenou dechovou zkouškou. Na svršku silničního příkopu a na listnatém stromu byla škoda vyčíslena na 1 500 korun. Havárii dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích."

Foto: PČR

Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.