Foto Video

„Začal na mě křičet, proto jsem mu jednu natáhnul!“

Napadený muž se před útočníkem musel schovat v kavárně

pondělí 13. září 17:48 , aktualizace 18:33

Městská policie Napadení Zadržení pachatele

Partner článku – TUEBOR General Security


     V pátek kolem půl šesté večer byli strážníci vysláni do Smetanových sadů ke kavárně Le Frenchie Café, kde se uvnitř podniku před agresorem ukrýval muž. K hlídce se přihlásila oznamovatelka, která popsala, že tento muž vběhl do kavárny s tím, že byl napaden a prosil o pomoc. "Sedl jsem si tady v parku a najednou ke mě zezadu někdo přišel a praštil mě ze strany do hlavy," popsala napadený muž strážníků s tím, že když se zvedl, viděl světlovlasého mladíka s dredy, který chtěl v útoku pokračovat a proto se utekl schovat do kavárny. Lékařské ošetření napadený nevyžadoval, ale celou situaci si přál dořešit.
     Popsaného agresora strážníci nalezli sedět opodál, se skupinkou jeho známých. Strážníci mladíka zajistili a podle jejich tiskové mluvčí se měl k celé situaci vyjádřit slovy „Začal na mě křičet, proto jsem mu jednu natáhnul!“ Vzhledem k tomu, že mladý agresor neměl u sebe žádný doklad totožnosti, byl předveden na oddělení Policie ČR a celou záležitostí se bude nadále zabývat ÚMO Plzeň 3, Komise k projednávání přestupků.


 

TUEBOR General Security

Ostraha objektů • Služba na akcích • Střežení VIP osob • Pulty centrální ostrahy • Projekty PZTS/EZS • Výjezdová jednotka v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích i Tachově • Poradenská činnost