Foto

Záchrana zvířat

Záchrana zaklíněné ovečky i jelena

pátek 16. října 13:30 , aktualizace 15:01

Záchrana života Zvířata

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

Policisté se samozřejmě setkávají s různými případy a jsme rádi, že můžeme informovat i o těch pozitivnějších.

     K jednomu takovému případu došlo v Plzni nedaleko sídliště Skvrňany. Oznamovatelka policistům popsala situaci, ve které žádala o pomoc při vyproštění zaklíněné ovce ve výběhu. Policisté samozřejmě okamžitě vyjeli na udané místo, kde se ovce v ohradě zaklínila rohy do ohrady a její snaha vyprostit se byla bezvýsledná. Jeden z policistů ovci pomohl a vyprostil ji ze zaklínění během několika vteřin. 

     Plzeňský policista byl ve svém volnu na rodinném výletě na Tachovsku. Tam byl osloven, zda by nepomohl při vyproštění zaklíněného jelena. V blízkosti rozhledny Milíře v lesní školce byl za parohy zaklíněný jelen v drátěném oplocení. Byl již značně zesláblý a unavený, ale i přesto musel být policista Ladislav i druhý zachránce ostražitý, aby nedošlo k jejich zranění. Z nedaleké vsi si vypůjčili nůžky na pletivo a jelena doslova "vystříhali z průšvihu". 


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!