Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Záchranáři i policisté vyjížděli k nahlášenému pobodání

Muž byl do nemocnice transportován s bodným poraněním hrudníku

30. května 2022 20:05 , aktualizace 20:46

Alkohol Záchranáři

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Dnes před šestou hodinou večer vyjížděli záchranáři i policisté do Nádražní ulice ve Starém Plzenci k nahlášenému případu pobodání muže.
      Na místě bylo zjištěno, že muž opravdu utrpěl bodnou ránu do hrudi, do péče si ho proto okamžitě převzali záchranáři a po nezbytném ošetření ho transportovali v doprovodu policistů do nemocnice. "Muže jsme na místě zajistili a po ošetření jsme ho při vědomí transportovali na Akutní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla tisková mluvčí záchranářů.


       Policisté mezitím zjišťovali, jak ke zranění muže došlo a vyšlo najevo, že si ho dle všeho způsobil sám. Podle místních obyvatel se muž choval celý den divně, mluvil z cesty a chvíli i popíjel alkohol. Pak si zcela náhle a bez varování způsobil zranění.
       "Muž narozený v roce 1983 se podrobil dechové zkoušce na alkohol s výsledkem 0,6 promile. Cizí zavinění bylo v případu vyloučeno," uvedla tisková mluvčí policie.  


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.