Foto

Uprchlík v německém akvaparku sexuálně obtěžoval ženy z Čech

Německá policie pátrá po dalších poškozených ženách z Waldmünchenu

6. února 2018 14:47 , aktualizace 15:33

Cizinci Sexuální deviant

Partner článku – Mraknet

     Německá policie vyšetřuje další případ, kdy bývalý uprchlík a dnes žadatel o azyl obtěžoval ženy v akvaparku.

     Tentokrát se ale případ týká i Plzeňska, protože mezi ženami, které obtěžování policii nahlásily, byly i dvě ženy z Čech.
     Erlebnisbad AquaFit ve Waldmünchenu je totiž mezi obyvateli Plzeňska velmi oblíben, leží totiž pouhých 70 kilometrů od Plzně a jen 5 od hraničního přechodu Lísková. Součástí tohoto akvacentra jsou mimo plaveckého bazénu, wellness zóny s vířivkami a velkého zábavního centra i masážní bazénky se slanou vodou a právě v jednom z nich mělo k obtěžování dojít.

     Poškozené ženy z Čech policistům uvedly, že seděly v bazénku, když si k nim přisedl zřejmě opilý muž tmavé pleti, začal se jich dotýkat, dával své nohy přes jejich a ačkoli byl opakovaně a jasně odmítnut, ve svém jednání pokračoval. Znechucené ženy pak z bazénku odešly a věc oznámily plavčíkovi, který přivolal policii.

     Azylant však dle všeho nebyl vybíravý ani na věk, ani na pohlaví, protože po příjezdu policistů na místo je také oslovil dvanáctiletý chlapec, který také uvedl, že ho tentýž muž také obtěžoval a dotýkal se ho.

     Německá policie uvedla, že má informace o tom, že tento pětačtyřicetiletý žadatel o azyl měl již v minulosti obtěžovat i další návštěvníky akvacentra a proto žádá případné svědky či poškozené z České republiky, aby kontaktovali německou policii Waldmünchen na telefonním čísle 09972/300100.

Foto zdroj: AquaFit


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.