Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Tři muži a pes

Zajímavé zjištění učinili strážníci při kontrole vozidla v Plzni

neděle 23. února 17:12 , aktualizace 19:19

Partner článku – Mraknet

     V sobotu kolem půl osmé večer zastavili strážníci Městské policie Plzeň na magistrále nedaleko parkovacího domu Rychtářka vozidlo Peugeot Partner, v kterém cestovali tři mladí muži se psem. 
     Test na alkohol měl řidič negativní, ale to byla jediná věc, která byla v pořádku. Při kontrole auta bylo totiž zjištěno, že řidič má zákaz řízení, respektive ještě nedostal nové doklady po zákazu řízení, takže zatím stále řídit nesměl. Dále bylo auto bez pojistky a také mělo propadlou technickou kontrolu. Následně bylo při kontrole spolujezdců zjištěno, že jeden z nich je v celostátním pátrání.
     Vozidlo i s osádkou si tedy na místě převzali policisté k dalšímu šetření.     


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.