Foto Video

V centru Plzně se opět zatýkalo

Při kontrole policisté objevili věci pocházející z trestné činnosti v Rakousku

čtvrtek 23. ledna 07:18 , aktualizace 16:07

Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical


     Velice neobvyklý úlovek se policistům podařil v pátek 17. ledna po jedenácté hodině dopoledne v Palackého ulici v Plzni. Sice jsme byli přímo u toho, ale na žádost policie jsme vydání článku pozdrželi, abychom nemařili vyšetřování.
     Při hlídkové činnosti si policisté všimli podezřelých osob ve voze Škoda Fabia a rozhodli se vůz zastavit a zkontrolovat. Protože řidič na pokyn k zastavení reagoval nestandardně, policisté si na pomoc přivolali kolegy v dalších vozech, Fabii zablokovali a zabránili jí tak v další jízdě.
     "Přilítlo sem několik policejních aut na majácích, zablokovali tu Fabii a vytáhli dva chlapy. Z kufru pak na kapotu vyndavali nějaké věci," popsal nám neobvyklou scénu na místě svědek.
     Tisková mluvčí policie nám zajištění vozu potvrdila a vysvětlila, proč byli oba muži cestující ve voze v poutech převezeni na policejní oddělení.
     "Při kontrole vozidla byly nalezeny předměty pocházející z majetkové trestné činnosti z jiného státu. Celá věc proto bude předána k řešení zahraničním kolegům," uvedla tisková mluvčí policie.
     Podle našich informací měly nalezené věci pocházet z Rakouska.


 
Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.