Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Naleštěné trucky, bohatý program, ale i pomoc nemocné holčičce!

V sobotu proběhne na Plochodrážním stadionu akce Pilsen Truck Day 2022

20. května 2022 14:05 , aktualizace 15:25

     Máte plán na tuto sobotu? Pokud ne, máme pro vás tip. Již zítra proběhne na Plochodrážním stadionu v Univerzitní ulici v Plzni Pilsen Truck Day 2022, což je sraz řidičů a příznivců kamionové dopravy.

Trucky jedou na pomoc Elišce

     Jako každý předchozí ročník chtějí pořadatelé, aby akce krom zábavy měla i hlubší smysl, tedy pomoc potřebným. Letos bude celý výtěžek předán rodičům Elišky V., která trpí několika závažnými onemocněními.
      Eliška je patnáctiletá holčička s nejtěžší formou dětské mozkové obrny. Nemluví, může jen ležet, sedět je schopná jen ve speciální židli, v rozvoji pohybu ji velmi limituje těžké poškození sluchu i zraku a je odkázána na celodenní péči rodičů. Ti se s jejím postižením potýkají již od jejího narození a společně se dvěma staršími bratry se o Elišku starají. Bohužel šance na úplné Eliščino uzdravení není reálná, ale i tak se rodičům podařilo obrovskou snahou a pílí Eliščin stav alespoň v rámci možností zlepšit.
      Peníze, které se zítra podaří vybrat, budou určeny na Eliščinu léčbu, rehabilitace, kompenzační pomůcky a další nezbytné výdaje spojené s jejím postižením.

Pořadatelé již Elišku s rodinou na akci pozvali a nyní zvou i Vás:


     "Akce je určena pro všechny věkové kategorie a je vhodná i pro rodiny s dětmi. Přijďte se podívat na nablýskané kamiony, pobavit se bohatým doprovodným programem zahrnujícím hudební a taneční vystoupení, ukázky práce IZS, soutěže, prodejní a výstavní stánky, dětský koutek a v neposlední řadě výborný catering. Návštěvou navíc podpoříte dobrou věc.
     Těšíme se na viděnou," zve Vás všechny zástupce týmu organizátorů.

     Co Vás na takové akci čeká a jak vypadal poslední Pilsen Truck Day, se můžete podívat v oficiálním videu či ve fotogalerii:
Autosalon Dajbych

Plzeňský specialista na terénní vozy a jejich úpravy. Značky Toyota, INEOS Grenadier a Isuzu. Prodej off-road příslušenství ARB. Náš tým má největší zkušenosti v ČR, terénním vozům rozumíme a umíme je upravit přímo na míru pro nadšence, firmy i složky IZS. Jsme profesionálové ve 4x4.