Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Zakrvácený cizinec s několika noži vyděsil desítky lidí

Těžce zfetovaný muž běhal s noži a železnou tyčí po střechách a po transportu do nemocnice utekl

18. května 2021 18:10 , aktualizace 18:33

Cizinci Drogy Záchranáři

Partner článku – Alfa Tactical

     Včera se nás dotázal čtenář, proč neinformujeme o cizinci, který v neděli odpoledne po páté hodině zřejmě někoho pobodal v lesích pod hradem Přimda. Tohoto muže totiž sám pod hradem potkal, cizinec měl na sobě značně zakrvácené tričko, v jedné ruce měl nůž, v druhé kovovou tyč, další nože měl za opaskem a vydával hlasité neartikulované zvuky. Následně muž utekl do Lipové ulice, kde pobíhal mezi jedoucími auty, pak vlezl na zahradu, kde se dobýval do domu, ve kterém se zamkli vyděšení starší obyvatelé. Podle tohoto svědka Přimda větší rozruch od konce války snad ještě nezažila.

     Ačkoli tento příběh zní dost neuvěřitelně, prověřili jsme ho a téměř vše se zakládá na pravdě! Svědek se mýlil pouze v jedné věci. Jak nám policisté uvedli, muž v těžkém drogovém obluzení naštěstí nepobodal a nepořezal jinou osobu, ale pouze sebe. Že by došlo k poranění jiných osob policie vyloučila.

     Pro zasahující hlídku policie vše začalo příkazem operačního důstojníka k výjezdu do Přimdy, kde se podle několika svědků pohybuje ozbrojený a zakrvácený muž. Policisté vyjeli na místo, muže u hlavní silnice skutečně nalezli, odzbrojili, a protože měl po těle bodnořezná poranění, na místo přivolali i záchranáře.
     Ještě před příjezdem záchranky policisté zjistili, že jde o Ukrajince narozeného v roce 1982, který má test na alkohol negativní, ale provedený test na omamné látky u něj ukázal pervitin. Záchranáři zraněného muže transportovali, samozřejmě pod stálým dohledem policie, do nemocnice Stod. Ani zde však nebyl cizinec v klidu a v nestřeženém okamžiku zdravotnickému personálu utekl, vyskočil z okna a pokusil se o útěk. Přítomní policisté ho samozřejmě téměř okamžitě zadrželi, zpacifikovali a vrátili k ošetření.
      Následně bylo zjištěno, že mezi mnoha převážně povrchovými bodnořeznými ranami je i pneumotorax, a proto byl muž transportován do Fakultní nemocnice Plzeň na Urgentní příjem.

Foto: Hana Vondráčková a Policie ČR

 


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.