Foto

Zápek do onanie se muži nevyplatil

Muž pod vlivem pervitinu ležel na lavičce v parku a velmi dlouho onanoval.

11. května 2016 08:55 , aktualizace 08:55

Včera ve čtvrt na jedenáct dopoledne přijali policisté na tísňové lince 158 oznámení o tom, že vjednom zdomažlických parků již delší dobu leží na lavičce nějaký muž a zuřivě onanuje.

Na místo vyrazili strážníci Městské policie Domažlice a opravdu muže našli, jak stále onanuje a viditelně se mu nechce přestat. Strážníci muže zajistili a převezli na obvodního oddělení policie.

Na první pohled bylo jasné, že muž je pod vlivem drog, konkrétně pervitinu, který způsobuje takzvaný „zápek“, kdy se intoxikovaná osoba vydrží hodiny a hodiny věnovat jedné činnosti a stále ji to nesmírně baví.

„Policisté dvaatřicetiletého muže podrobili orientačnímu testu na přítomnost drog, kdy ve slinách byl zjištěn pervitin. Krystalickou látku o hmotnosti 3,6 gramů u sebe muž navíc přechovával,“ sdělila nám k případ mluvčí policie ČR.

Podtrženo, sečteno, muž si odnáší nejen odřeného šulínka z moc dlouhé onanie, obvinění z přestupku, kdy masturbováním na veřejnosti vzbudil veřejné pohoršení, ale také obvinění z trestného činu, protože přechovával drogy vmnožství větším než malém.Šulínka nyní čeká koupel v heřmánku a jeho majitele až dva roky odnětí svobody.