Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Policisté se samopaly a štíty vstupovali do domu z koše hasičů

Včerejší policejní manévry vyděsily spoustu přihlížejících

16. března 2023 20:06 , aktualizace pátek 17. března 10:16

Partner článku – Alfa Tactical


     Rozsáhlých manévrů policistů se samopaly ve spolupráci s hasiči v centru Rokycan si samozřejmě všimlo mnoho našich čtenářů a včera večer nás doslova bombardovali dotazy, co se na místě vlastně dělo. Tak zde je slíbená odpověď:

     Včera kolem šesté hodiny večer vyjížděly všechny záchranné složky na Malé náměstí v Rokycanech. Zde pak policisté s balistickou ochranou a vyzbrojeni dlouhými zbraněmi pomocí výškové plošiny hasičů vstoupili skrz střešní okno do jednoho z domů.


     Podle mluvčí policie zde bydlící senior již několik dní nereagoval na žádné pokusy o kontaktování, nepřebíral si poštu a neotvíral ani rodině či policistům. Protože tak vznikla důvodná obava o jeho život a zdraví, policisté využili svého zákonného oprávnění a rozhodli se vsoupit do jeho obydlí. Vzhledem k tomu, že muž měl mít u sebe zbraň, policisté zvolili nestandardní metodu vstupu a rozhodli jít střešním oknem.

     Policisté po vstupu do budovy muže našli v pořádku, pro jistotu ho ale nechali prohlédnout přítomnými záchranáři. Tisková mluvčí záchranářů nám potvrdila, že staršího muže vyšetřili, ale jeho stav transport do lékařského zařízení nevyžadoval. Muž byl tedy ponechán na místě. Zbraň, o které mluvili svědci, nalezena nebyla. 

      Celému zákroku byla přítomna i dcera muže, ke kterému záchranné složky vyjížděly, a dnes nás požádala o vyřízení vzkazu všem zasahujícím: "Chtěla bych moc poděkovat za včerejší pomoc Policii ČR, hasičům i záchranářům." 


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.