Video

Nebezpečný pachatel Ján M. byl právě zadržen

Aktualizujeme informace o dnešním rozsáhlém pátrání v Černicích

23. ledna 2020 11:17 , aktualizace 15:10

Cizinci Krádež Vloupání Zadržení pachatele Zásahová jednotka

Partner článku – Alfa Tactical

     Tisková mluvčí policie nám právě potvrdila, že v Černicích byl vypátrán a zadržen ozbrojený a nebezpečný Ján M., po kterém policisté od rána intenzivně pátrali.


Původní článek:

     Dnes nad ránem došlo v Plzni Černicích k vloupání do firmy Pneu Drnec, rodinného domu v Jeřabinové ulici a několika dalších objektů, kde pachatel použil páčidlo či prostě jen vykopával dveře. Pachatele zahlédla obyvatelka jednoho z domů, do kterých se pokusil dostat, a okamžitě zavolala policii. Pachatel z místa unikl přes ploty a podle několika svědků je ozbrojen. Svědci mluvili o pistoli.
     Tuto pistoli měl pachatel ráno také použít k ohrožování obsluhy restaurace Purkmistr.

Podle nejnovějších informací je pachatelem Ján M.

Ján M.

Pátrání vyhlášeno 23.1.2020
Ozbrojen ANO
Státní příslušnost Slovenská republika (SK)

     Ján M. je 175 až 180 centimetrů vysoký, střední postavy, má zelené oči, hnědé vlasy a vousy na strniště. 


     Od rána je zde nasazeno několik desítek policistů včetně prvosledových hlídek, psovoda, Krajské zásahové jednotky a na místě je i policejní ředitel. Nad místem létá policejní vrtulník.
     "Od dnešních ranních hodin se plzeňští policisté zabývají případem, kde se podle doposud zjištěných informací měl zatím neznámý pachatel dožadovat vstupu do jednoho z objektů v Plzni v Černicích, přičemž měl být ozbrojen.
     V současné době všechny tyto zjištěné informace prověřujeme a po muži pátráme. K popisu osoby můžeme uvést, že se jedná o štíhlého muže hovořícího česky, ale s evidentním cizím přízvukem, si 175 centimetrů vysokého, má krátce střižené vlasy, na sobě měl mít oblečenou tmavou bundu do pasu, světlé kalhoty, pravděpodobně džíny a okolo krku silnější řetízek či řetízky,"
uvedla mluvčí policie s tím, že zajímavým markantem je u muže křivý nos. 
     Policisté propátrávají okolí, kontrolují domy a hlídky po pachateli pátrají i v projíždějících trolejbusech.

     Policisté varují veřejnost, aby se v žádném případě nesnažili podezřelého sami zadržet. Policisté žádají veřejnost, aby v případě jakýchkoliv informací, které by mohly policistům pomoci k vypátrání osoby, okamžitě kontaktovali na lince 158. 


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.