Foto

Zásnuby oslavili orálním sexem v parku

K pořádnému vzrušení pomohlo publikum a velká dávka alkoholu

pondělí 20. září 16:57 , aktualizace 17:08

Alkohol Městská policie Zadržení pachatele

Partner článku – Mraknet

     V  sobotu před čtvrtou hodinou odpoledne projížděla hlídka městské policie kolem Husova parku, kde si povšimla dvou osob, které se na lavičce oddávaly sexuálním aktivitám. Strážníci proto na místě zastavili a ihned se na ně obrátilo několik návštěvníků parku, kteří se celou situací cítili pohoršeni.
     "Svědci události uvedli, že i přesto, že byli v bezprostřední blízkosti páru, žena muži prováděla orální sex," uvedla tisková mluvčí strážníků. Strážníci dvojici vyzvali, aby svého jednání zanechali, těm ale na sexu v parku nepřišlo nic nepatřičného. "Šestačtyřicetiletý muž a jeho sedmatřicetiletá partnerka shodně uvedli, že o nic nejde, jsou krátce zasnoubeni a rozhodli se uspokojit své sexuální potřeby," popsala mluvčí strážníků s tím, že při provedené orientační dechové zkoušce byla muži naměřena hodnota 2,99 promile a ženě 3,56 promile alkoholu. Vzhledem k podezření na spáchání trestného činu, byla na místo přivolána Policie ČR, která si celou událost převzala k dalšímu šetření.

Sex na věži kostela

     O podobných kratochvílích na veřejnosti v poslední době informujeme stále častěji, jen před dvěma týdny jsme psali o páru, který si k intimní chvilce vybral věž katedrály svatého Bartoloměje na náměstí Republiky v Plzni za plného provozu.

Sex na věži svatého Bartoloměje a ještě před diváky? V Plzni zažijete i toto!

Sex na věži svatého Bartoloměje a ještě před diváky? V Plzni zažijete i toto!

06. 09. 2021, 15:40, aktualizace 06. 09. 2021, 20:12

Dvojici oddávající se vášnivému sexu přímo ve věži kostela na náměstí Republiky museli vyvést strážníci

Foto MP


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.