"Zastřelím tě!" křičel útočník s pistolí

Policii se nepodařilo zjistit jakou útočník použil zbraň

2. června 2018 14:45

Zbraně

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Zajímavou dohru měla středeční hádka v jedné z chebských restaurací.
     Ve večerních hodinách zde došlo k hádce mezi dvěma muži. Situace by nebyla nijak výjimečná, kdyby ale po slovní rozepři starší z můžu nevytáhl zbraň, konkrétně pistoli.
     "Útočník po vytažení pistole natáhl závěr a mířil hlaveň proti druhému muži. Přitom mu měl vyhrožovat, že jej zastřelí, což v napadeném samozřejmě vzbudilo důvodnou obavu o jeho život," popsal jednání muže mluvčí policie.
     Útočník pak z místa odešel. Policistům se ho později podařilo dopadnout, ale výše uvedená zbraň u něj již nalezena nebyla a muž se k ní sám odmítl vyjádřit.
      Policisté z Obvodního oddělení Cheb – město sdělili podezření ze spáchání přečinu nebezpečné vyhrožování jedenapadesátiletému muži a v případě prokázání viny mu za jeho jednání hrozí trest odnětí svobody až na tři léta," uvedla k případu ještě mluvčí policie.

Foto: ilustrační
     


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.