Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Pátrání

Zatím neznámý vlak srazil a usmrtil teprve osmnáctiletého mladíka

Policisté hledají svědky včerejší tragické události u Šťáhlav, viděli jste mladíka tohoto popisu?

Autor: Jana Holá pondělí 18. března 09:14 , aktualizace 09:58

Nehody


     Včera jsme informovali o nálezu lidského těla u kolejí nedaleko Šťáhlav a dnes již můžeme doplnit další podrobnosti. Podle policie by se mělo jednat o mladíka narozeného v roce 2006 a potvrdilo se, že byl sražen dosud nezjistěným vlakem.

Popis zemřelého mladého muže:
    Černé kalhoty, šedivá mikina s kapucí, bílé tričko s barevným potiskem, černá bunda s kapucí, tmavé vlasy na krátko a knírek krátkého střihu.

    Kriminalisté v tuto chvíli šetří veškeré okolnosti případu a žádají případné svědky pohybu výše popsaného muže v blízkosti kolejiště či samotné události, aby se ozvali na linku 158.


Původní článek:

Nález mrtvého člověka v kolejišti

     V neděli odpoledne před čtvrtou hodinou bylo u Šťáhlav na železniční trati číslo 191 nalezelo lidské tělo bez známek života. Železniční trať byla v úseku Starý Plzenec - Nezvěstice uzavřena a pro cestují ze zde zastaveného vlaku R 625 byla vypravena náhradní autobusová doprava.

     Na místo samozřejmě vyjeli i záchranáři, ale lékař záchranné služby shledal zranění neslučitelná se životem a musel konstatovat smrt. Policisté místo uzavřeli a na místě v tuto chvíli pracuje koroner i kriminalisté.

     Podle prvotních informací nese tělo zřejmě mladého muže známky střetu s vlakem, takže policisté zjišťují, jak k události došlo i který vlak osobu usmrtil a u zemřelého nařídili soudní pitvu.

Úvodní foto: ilustrační

iPhone Plzeň

iPhone-Plzeň - oprava a servis iPhonů. Nejde nám pouze o rychlou opravu, ale především o kvalitu a preciznost, s níž přistupujeme ke každému zařízení, jako by to bylo naše vlastní.