Foto

Kdo řídil při "demoliční derby" Na Roudné?

Policie pátrá po řidiči, který zdemoloval několik aut i přívěsný vozík a od nehody ujel

čtvrtek 4. června 13:07 , aktualizace 13:07

Nehody Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     V sobotu 30. května krátce po jedné hodině došlo v ulici Na Roudné v Plzni ke střetu šedého vozu Peugeot 406 combi se zaparkovanými vozidly a přívěsným vozíkem. K dopravní nehodě došlo přibližně 100 metrů před hotelem U Pramenů ve směru z centra města, když zatím neznámý řidič vyjel vpravo ke kraji vozovky a pravou částí vozidla narazil do zde zaparkovaných osobních vozidel a přívěsného vozíku.
      Řidič na místě nehody nezastavil, ale naopak ujel ulicí Pramenní a vozidlo Peugeot 406 ukryl v jednom z objektů v ulici Pod Všemi svatými, kde bylo později nalezeno.
      "Podle svědka by měl být řidič vozidla muž ve věku okolo 40-50 let, střední postavy a oblečen do bílého trička," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že dopravní policisté žádají případné svědky této události nebo kdo by případně zaznamenal pohyb Peugeotu na kamerovém záznamu některého z objektů na uvedené trase či záznamu zachyceném z autokamery, aby se osobně přihlásili na Policii České republiky, Dopravní inspektorát Městského ředitelství policie Plzeň, U Borského parku 20, nebo telefonicky na č.: 974 325 256 nebo zavolali na bezplatnou linku 158.

Foto PČR

 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.