Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Další auto zamířilo do rybníka, za tři dny již druhé

Auto s dvoučlennou posádkou se skutálelo ze stráně

14. března 2023 14:19 , aktualizace 15:52

Doprava Drogy Nehody

     Dnes po jedné hodině odpoledne došlo na silnici mezi Domažlicemi a Kdyní na úrovni Smolova k dopravní nehodě, při které osobní vůz Renault Megan po vyjetí ze silnice spadl ze stráně, převrátil se přes střechu a skončil částečně ve vodě na břehu Smolovského rybníku.

     K nehodě vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo nehody, zatímco záchranáři si do péče převzali řidičku a spolujezdce, kterým se z vozu podařilo dostat. "Mohu potvrdit, že jsme z místa nehody transportovali ženu narozenou v roce 1991 a muže narozeného v roce 1993 do Domažlické nemocnice," doplnila nám informace mluvčí záchranářů s tím, že nikdo z nich nebyl zraněn vážně.

     Nehodou se zabývají policisté, jejich zprávu doplníme hned, jak bude k dispozici. Zatím můžeme uvést pouze to, že vozidlo řídila žena a společně s ní ve voze cestoval jeden muž.
     Test na alkohol měla žena negativní, ale test na drogy u ní reagoval pozitivně.

Aktualizace: 

     "Žena narozená v roce 1991 se spolujezdcem narozeným v roce 1993 v levotočivé zatáčce dostala smyk, vyjela na pravou krajnici a na svodidla, ze kterých se vůz převalil ze stráně. Řidička se podrobila testu na omamné a psychotropní látky, který vyšel pozitivně na amfetamin a metamfetamin," uvedla k případu tisková mluvčí policie.O podobné dopravní nehodě jsme informovali v neděli:

Po delším letu zaparkoval do rybníka

     V neděli ráno po páté hodině došlo na Rokycansku mezi Smedčicemi a Litohlavy ke kuriózní dopravní nehodě. Řidič vozu BMW jedoucí vyšší rychlostí směrem na Litohlavy nezvládl řízení, vyletěl ze silnice, přeletěl příkop, v jízdě pokračoval po cestě vedoucí kolem lesa, poté po louce, až nakonec s vozidlem skončil v Horním kokotském rybníce.

     Na místo nehody vyjeli jednak policisté, kteří zjistili, že řidič narozený v roce 1993 vyvázl bez zranění a dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu měl negativní, takže celou událost mohli vyřešit na místě v příkazním řízení. Pak také dorazili rokycanští hasiči, kteří museli pomocí navijáku vozidlo z vody vyprostit a předat ho zpět zkroušenému řidiči.

Foto KP a HZS

 

 

Plzeňské želvy

Plzeňské želvy je tradiční plzeňské služba na odvoz vozu klienta. Fungují nepřetržitě již od roku 2008 a od té doby odvezly přes 200 tisíc vozů a přispívají tak k větší bezpečnosti na silnicích v Plzni a okolí. Odvoz vozu si můžete volat 7 dní v týdnů na čísle 607 202 202.