Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Zdravotničtí záchranáři před pár minutami vydali tuto výstrahu

Hromadná dopravní nehoda 40 aut i více než dvacet úrazů spojených s pády na chodníku

19. prosince 2022 22:05 , aktualizace 22:41

Zdravotničtí záchranáři před pár minutami vydali tuto výstrahu, citujeme:

     Od dnešních odpoledních hodin začalo pršet, přičemž déšť na promrzlé zemi tvoří velmi nebezpečné náledí. Krajští zdravotničtí záchranáři zaznamenali od šestnácté hodiny již více než dvacet úrazů spojených s pády na chodníku. Žádáme tedy zejména seniory, aby dnes večer a zítra dopoledne pokud možno vůbec nevycházeli a předešli tak zbytečným zraněním. Nákupy a další záležitosti je nyní lepší odložit.
     Připomínáme, že komplikované zlomeniny mohou mít pro starší ročníky fatální následky, ač se nepříjemné pády nevyhýbají ani mladším.

     Výstraha platí i pro motoristy, silnice se rychle mění v ledovou plochu. V Lubenci, který se sice nachází v Ústeckém kraji, ale jen několik kilometrů od hranic kraje našeho, již došlo k hromadné nehodě asi dvou desítek vozů. 

     Pokud urgentně nemusíte, minimálně do zítřejšího poledne nevyjíždějte a pohybujte se s maximální opatrností.

                                             Zdroj: Zdravotnická záchranná služba      

Foto výše uvedené nehody, zdroj: Aktu.cz

 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!