Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Zbytečná smrt muže na Slovanech

Zfetovaný muž řádil v bytě, poté s policisty nespolupracoval, byl značně agresivní, nakonec zkolaboval a následně zemřel

Autor: Petr Novák pondělí 1. dubna 13:19 , aktualizace 15:25

Smrt

     Včera večer po půl šesté odpoledne vyjížděli policisté do bytu v Plzni na Slovanech na žádost rodiny, že zde má řádit jejich zfetovaný příbuzný a nechce byt opustit. 

     Vzhledem k tomu, že byl mladý muž stále velice agresivní a opakovaně odmítal uposlechnout výzvy policistů, musela mu být během zákroku přiložena pouta. Následně policisté provedeným testem zjistili, že muž je skutečně pod vlivem pervitinu a podle našich informací i předměty u něj nalezené potvrzovaly, že jde o pravidelného uživatele této nebezpečné drogy.

     Později se ale začal zdravotní stav muže, zřejmě právě po užití pervitinu, zhoršovat, takže policisté na místo raději přivolali i záchranáře. Bohužel stav muže se stále zhoršoval, dostal velmi silné křeče až ztratil vědomí a došlo u něj i k srdeční zástavě. Záchranáři tedy zahájili jeho resuscitaci, ale bohužel se životní funkce nepodařilo obnovit a lékař musel konstatovat smrt.

     Lékaře záchranné služby tak vystřídal koroner a šetření události si převzali kriminalisté.

     "Mohu potvrdit, že případ prověřujeme a u zemřelého byla nařízena soudní pitva," uvedla nám mluvčí policie s tím, že bližší informace k případu bude moci uvést až budou známy výsledky uvedené pitvy.

Foto: ilustrační