Foto

Tragická dopravní nehoda, zemřela žena i dítě

Dva mrtví, dva o život bojují a pátý člověk je zraněn středně vážně

1. srpna 2021 14:18 , aktualizace 20:50

     Dnes dopoledne došlo u Karlových Varů k tragické dopravní nehodě. Z místa byl hlášen střet dvou osobních aut, po kterém jedno z nich skončilo zcela zdemolované na střeše a větší počet vážně zraněných lidí. K nehodě tedy okamžitě vyjely všechny záchranné složky a také vzlétl vrtulník LZS z Líní. Na místě mimo jiné zasahovalo i pět pozemních posádek záchranné služby.

     Hasiči museli vyprostit několik lidí a bohužel některým z nich se již pomoct nepodařilo. Zemřela matka s dvanáctiletým synkem a další lidé byli velice vážně zraněni. "Z místa dopravní nehody na Karlovarsku transportovali letečtí záchranáři muže s polytraumatem v kritickém stavu a ženu s velmi vážnými poraněními na Emergency Fakultní nemocnice Plzeň," uvedli nám záchranáři s tím, že pátého zraněného záchranáři transportovali do karlovarské nemocnice pozemní cestou. 

     Silnice číslo šest z Karlových Varů do Prahy musela být v obou směrech uzavřena jednak pro přistání vrtulníku i kvůli vyšetřování nehody. Na místo dorazil koroner a vyšetřování nehody převzali kriminalisté, kteří nyní šetří příčiny, průběh i veškeré další okolnosti nehody.

Bohužel, v noci na dnešek došlo k další tragické dopravní nehodě. Zde zemřel jeden muž:

Tragická dopravní nehoda, zemřel řidič

Tragická dopravní nehoda, zemřel řidič

31. 07. 2021, 21:23, aktualizace 01. 08. 2021, 16:58

V sobotu večer došlo k vážné dopravní nehodě, řidič náraz do stromu nepřežil