Foto Video

Žena autem srazila ozbrojeného útočníka

Napadená se zachovala pohotově a útočníky eliminovala

neděle 11. dubna 21:00 , aktualizace 21:00

Napadení Zbraně

Partner článku – Alfa Tactical


     V noci na dnešek kolem desáté hodiny došlo v Plzni na Borech u obchodního centra Luna k záměrnému sražení muže autem. Žena vyjížděla z parkoviště, když jí náhle zablokovalo cestu vozidlo Hyundai, z kterého vyskočili dva ozbrojení muži a vrhli se k jejímu vozu. Jeden z mužů za běhu otevíral teleskopický obušek, zatímco druhý měl být ozbrojený pistolí.
     Žena měla z jednání mužů zcela pochopitelně veliký strach, takže z místa ujela po chodníku i za cenu sražení prvního útočníka svým vozem. V okamžiku, kdy žena ujížděla, druhý útočník za vozidlem ještě vystřelil. Když se řidička dostala do bezpečné vzdálenosti od útočníků, sama přivolala policisty a událost jim nahlásila.
     Podle našich informací byla za útokem muže zřejmě jeho žárlivost, protože se jedná o bývalého přítele této ženy. Že byl ženin strach zcela oprávněný, dokazuje i to, že muž ji nenapadl poprvé a policie již předchozí útoky na jejího nového přítele či na její vozidlo má šetřit.
     Mluvčí policie nám uvedla, že celý případ již převzali kriminalisté, jsou zahájeny úkony trestního řízení, ale vzhledem k tomu, že vyšetřování je v samém počátku, nelze zatím uvádět více podrobností. Z jaké zbraně měl druhý útočník vystřelit zjišťujeme.


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.