Žena byla nalezena mrtvá

Policie prošetřuje okolnosti úmrtí ženy, která byla dva dny pohřešována

čtvrtek 25. listopadu 17:43 , aktualizace 19:45

Smrt

Aktualizace:

     Dnes odpoledne byla Jiřina H., po které policie a rodina již od úterka pátrá, nalezena místními obyvateli v lese u menší obce na severu Plzeňska, bohužel již bez známek života. 

     Přivolaní policisté okolí nálezu uzavřeli, k zemřelé byl povolán koroner k ohledání těla a na místo vyrazil i výjezd kriminalistů.

     Tisková mluvčí policie k případu uvedla, že na místě bylo předběžně vyloučeno cizí zavinění a bylo nařízena soudní pitva.

Původní článek:

     Kriminalisté vyhlásili celostátní pátrání po pohřešované ženě, která během noci ze včerejška na dnešek odešla z místa trvalého bydliště v Bukovině u Kralovic neznámo kam, do současné doby se nevrátila a ani o sobě nepodala žádnou zprávu, přičemž mobilní telefon zanechala doma. 

Jiřina H.

Datum narození: 1958
Pátrání vyhlášeno: 23.11.2021
Bydliště: Bukovina
Státní příslušnost: Česká republika 

     Jiřina H. je 160 až 165 centimetrů vysoká, střední až plnoštíhlé postavy a má krátce střižené černě obarvené, lehce prošedivělé vlasy a hnědé oči. Na sobě by měla mít tmavě šedou zimní bundu a šedé kalhoty.
     Pohřešovaná žena se s ničím neléčí a pohybuje se pomalou chůzí.

     Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované ženy, aby neprodleně podali zprávu na linku tísňového volání 158.