Foto

Žena následky střetu s tramvají nepřežila

Včera jsme o vážné dopravní nehodě informovali

11. srpna 2017 11:35, aktualizace pátek 11. srpna 12:01

Doprava Nehody Smrt Záchranáři

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Včera večer jsme informovali o dopravní nehodě, při které před půl sedmou večer v Plzni na Lochotíně v prostoru tramvajové zastávky Severka ve směru do centra. Starší žena zde vešla přímo před tramvaj přijíždějící z města. Na zvukové upozornění tramvaje žena nereagovala a řidič přes veškerou snahu již nemohl střetu zabránit. Svědci na místě popsali, že žena do kolejiště vešla jako by tramvaj ani nezaregistrovala.
     Zraněné ženě se na místě okamžitě vrhlo na pomoc několik svědků události, kteří jí zpod přední části tramvaje vytáhli, poskytli první pomoc a zavolali záchranku, jejíž první výjezdová skupina na místo dorazila asi tři minuty po výzvě.
     Na místo vyrazily všechny záchranné složky. 

     Bohužel i přes veškerou snahu všech na místě i lékařů v nemocnici žena utrpěným zraněním kolem deváté hodiny večer podlehla. Tuto informaci nám dnes oficiálně potvrdila policie.


 Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.