Příbuzná a kámoška za všechny prachy

Policisté nyní uzavřeli případ recidivistky a nenapravitelné zlodějky

středa 22. března 15:53 , aktualizace neděle 26. března 15:50

Krádež

Partner článku – Klimahome


     Policisté nyní uzavřeli případ nenapravitelné zlodějky, která neváhala okrást dokonce ani své příbuzné či kamarády.

     Žena se nejprve v polovině února v bytě své příbuzné, která jí u sebe nechala přebývat, odvděčila tak, že jí ukradla její platební kartu. Následně pomocí PIN kódu, který si již dříve zjistila, z této platební karty celkem pětkrát z bankomatu v Sušici vybrala finanční hotovost v celkové výši 12 tisíc korun.

     Dalších krádeží se žena dopustila koncem února na návštěvě u svého kamaráda. Tomu v nestřeženém okamžiku odcizila dva tisíce korun a pak ještě ukradla mobilní telefon v hodnotě tři tisíce korun jeho třiapadesátileté kamarádce, která tam v té době také byla na návštěvě.

      "Policisté sdělili podezření ze spáchání přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a přečinu krádež jednatřicetileté ženě ze Sušicka. Tohoto jednání se podezřelá dopustila i přesto, že již byla za takový čin v posledních třech letech odsouzena," uvedla nám k tomuto případu mluvčí policie.  

Foto ilustrační

Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.