Žena svého druha napadla celým arzenálem zbraní

Bila ho násadou, žehličkou, paličkou, ale třeba i elektrickými varhany

6. března 2018 10:48

Napadení

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

    V pátek 2. března došlo v brzkých ranních hodinách v Plzni k útoku, kterým se nyní zabývají policisté z obvodního oddělení Plzeň 2.
    Zřejmě domácí rozepře rozčílila třiadvacetiletou ženu natolik, že svého druha napadla fackami. To jí ale nepřišlo dostatečně účinné a tak se chopila kovové násady od smetáku, kterou začala muže bít po celém těle i do hlavy.
    Ani tento útok ale rozběsněné ženě nestačil, násadu odložila a na muže postupně jako zbraň použila další předměty nalezené v domácnosti, kterými ho opakovaně bila do hlavy. Jednalo se o dřevěnou paličku na maso, kuchyňské prkénko, elektrickou ruční žehličku a dokonce elektrické varhany. 
    "Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví a případem se dále zabývají," uvedla k případu tisková mluvčí policie.

Foto ilustrační

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.