Foto Video

Žena z Mongolska narazila autem do oplocení

Policisté hledají svědky nehody

úterý 9. května 14:33, aktualizace pondělí 31. července 14:58

Cizinci Nehody Pátrání


     Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo ve čtvrtek 27. dubna v 15:50 hodin na silnici II. třídy č. 193 v obci Havlovice a o které jsme vás již informovali.

     Sedmatřicetiletá řidička, původem z Mongolska, osobního vozidla tovární značky Peugeot tehdy jela ve směru jízdy na obec Domažlice. Při projíždění pravotočivé zatáčky nepřizpůsobila rychlost jízdy a na mokrém povrchu vozovky dostala s vozidlem smyk a vjela vpravo mimo komunikaci, kde narazila do oplocení domu.
     Při dopravní nehodě utrpěla lehké zranění. Ona i její čtyřletá dcera byly převezeny do domažlické nemocnice na pozorování. Její sedmiletý syn byl se zraněním transportován vrtulníkem do nemocnice v Plzni. Požití alkoholických nápojů před jízdou u řidičky vyloučili policisté dechovou zkouškou. Škoda na vozidle byla vyčíslena na 40 tisíc korun, na oplocení domu vznikla škoda ve výši 25 tisíc korun.

     Svědci výše popsané události, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

Foto a video: PČR a čtenář