Foto

Hasiči vyprošťovali zraněnou a zaklíněnou ženu z kufru auta

Dnes ráno došlo nedaleko Plzně k velmi vážné dopravní nehodě

19. února 2021 07:44 , aktualizace 08:03

Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes před půl šestou ráno došlo k velmi vážné nehodě mezi Myslinkou a Kozolupy. Osobní automobil Škoda Octavia, ve kterém cestoval muž a žena, dle všeho vlivem nepřiměřené rychlosti vyletěl ze silnice, narazil do stromů a následně se asi dvakrát převrátil v příkopu.
     Řidič narozený v roce 1973 se z vozidla dokázal dostat sám, ale zraněná žena byla zaklíněna v kufru automobilu a hasiči jí museli vyprostit pomocí hydraulických nástrojů. Následně si ženu převzali do péče záchranáři. Žena narozená v roce 1975 byla při vědomí a přiznala, že ve vozidle nebyla připoutána. Hasičům, kteří jí vyprošťovali, pak ještě stihla říct, že takovou chybu již nikdy neudělá. Následně záchranáři ženu transportovali na urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň, její zranění by neměla být vážná.
     Přítomnost alkoholu u řidiče vyloučili policisté pomocí dechové zkoušky a nehodou se dále zabývají, silnice byla po dobu zásahu zcela uzavřena.


 

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!