Proti ženě použil slzný plyn, pak ji zbil a okradl

Pachatel na ženu brutálně zaútočil v jejím vlastním bytě

pondělí 20. září 12:57 , aktualizace 19:00

Loupež Napadení

Partner článku – Alfa Tactical

     Ve středu 15. září po druhé hodině odpoledne přišel k bytu ženy z Horního Slavkova její bývalý partner. Žena nečekala žádné komplikace, takže mu otevřela, ale hned vzápětí následoval útok. "Po otevření vstupních dveří třicetiletý muž okamžitě bez souhlasu vstoupil do bytu, proti třiatřicetileté ženě použil pepřový sprej, a když se přestala orientovat, strhl jí k zemi a fyzicky napadl," popsal tiskový mluvčí policie brutální a zákeřný útok, při kterém muž bil ležící ženu pěstmi hlavně do hlavy.
     Po chvíli útočník ženu nechal a ta utekla do koupelny, zatímco muž ze stolku odcizil peníze a z bytu odešel. Žena při útoku utrpěla zranění, která musela být ošetřena v nemocnici, ani to ale útočníkovi nestačilo takže jen několik minut po svém ochodu z bytu ženu kontaktoval prostřednictvím sociální sítě a vyhrožoval jí, že pokud věc oznámí na policii, znovu jí vážně ublíží.

     Navzdory útočníkovým výhrůžkám se žena na policii obrátila a kriminalisté zahájili trestní stíhání třicetiletého muže z Horního Slavkova, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže, zločinu vydírání a přečinu porušování domovní svobody. "V případě prokázání viny hrozí třicetiletému muži trest odnětí svobody až na deset let," doplnil mluvčí policie.

Foto ilustračníAlfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.