Foto

Pachatel ženu zablokoval na dálnici a okradl

Policie hledá svědky neuvěřitelně drzého činu na dálnici D6

středa 1. června 17:33 , aktualizace 17:34

Dálnice Krádež Pátrání

Partner článku – KS Therm

    Kriminalisté pátrají po svědcích události, ke které došlo v neděli 29. května mezi půl šestou a tři čtvrtě na šest v podvečer mezi 160. až 164. kilometrem dálnice D6, tedy v úseku od čerpací stanice MOL u obce Odrava ke sjezdu na Cheb – Dolní Dvory.
    "Pětačtyřicetiletý řidič osobního automobilu Škoda Octavia jedoucí ve směru na Cheb, měl dojet vozidlo značky Opel Zafira, které řídila jemu známá jednačtyřicetiletá žena. Následně měl muž vozidlo značky Opel předjet a začít zpomalovat, několika dalšími manévry jí měl ohrozit a nakonec donutit automobil zastavit mezi 163,5 a 164 kilometrem. Poté měl muž vyběhnout z vozidla, otevřít u automobilu Opel dveře u spolujezdce a ženě ze sedadla odcizit mobilní telefon s platební kartou a finanční hotovostí," popsal prověřovanou událost tiskový mluvčí policie.

     Kriminalisté žádají případné svědky této události, kteří v inkriminovanou dobu místem projížděli, a událost mohla zaznamenat palubní kamera v jejich vozidle, aby volali na bezplatnou telefonní linku 158 či na telefonní číslo 974372492. Informace k této události, které pomohou při vyšetřování, je taktéž možné sdělit policistům na kterémkoliv obvodním oddělení.

Foto místa PČR

KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.