Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Polák to přehnal s pervitinem a chtěl skočit z okna

Na ubytovně musely zasahovat všechny záchranné složky

22. listopadu 2022 12:00 , aktualizace 12:51

Cizinci Drogy Sebevraždy

     Dnes před sedmou hodinou ráno vyrážely všechny záchranné složky do CT parku Bor na Tachovsku, kde na ubytovně jeden z cizinců vyhrožoval skokem z okna ve třetím patře budovy.

     Muž, podle našich informací Polák, si skok, kterým chtěl původně ukončit svůj život, při spatření záchranných složek rozmyslel a z parapetu okna slezl sám. Do péče si ho poté, samozřejmě za stálého dohledu policistů, převzali záchranáři a transportovali ho na psychiatrické oddělení nemocnice.

     Ukázalo se, že za mužovým jednáním stály drogy, konkrétně pervitin. "Cizinec narozený v roce 1986 se podrobil dechové zkoušce na alkohol s negativním výsledkem, pozitivně ale vyšel test na omamné a psychotropní látky, konkrétně na amfetamin a metamfetamin," uvedla nám tisková mluvčí policie.

Foto ilustrační

    

KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.