Zfetovaný doma ukradl auto a vyjel na výlet

Jízda cik cak po Slovanské třídě bez světel a na prázdném kole byla nepřehlédnutelná

úterý 31. března 10:16 , aktualizace 10:29

Drogy Zadržení pachatele

Partner článku – Mraknet

     V neděli kolem desáté hodiny večer si muž bydlící v Plzni na Slovanech všiml podivně jedoucího bílého vozidla na Slovanské třídě směrem z centra města. Vozidlo nesvítilo, jelo uprostřed silnice a ještě ke všemu na prázdném pravém předním kole. Muž neváhal, telefonicky informoval policii a na místo okamžitě vyjely hlídky OHS.
     "Vozidlo Citroën jsme zastavili, řídil ho muž narozený v roce 1998 a policistům se nejevil v normálním psychickém stavu, takže ho podrobili testu na přítomnost alkoholu, který byl negativní, ale test na přítomnost drog indikoval THC," uvedla mluvčí policistů. Mladík pak užití marihuany sám policistům přiznal i s tím, že ji ještě zkombinoval s léky. Stav mladého muže se horšil, takže policisté na místo přivolali i záchranáře.
     "Dále jsme také zjistili, že muž vozidlo používá neoprávněně a má vysloven zákaz řízení až do září 2020," dokončila mluvčí policie. Dle našich informací mladík si mladík vozidlo vypůjčil doma bez vědomí rodičů.

Foto ilustrační

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.