Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Žhářka zapálila celý dům

Žena oheň v domě založila minimálně na dvou místech

27. října 2019 14:27 , aktualizace 15:09

Partner článku – D.S.D. METAL plus

     Včera odpoledne po druhé hodině vyjela jednotka SDH Horšovský Týn společně s HZS Domažlice, Staňkov a SDH Mířkov do obce Borovice k požáru rodinného domu, ve kterém se měla nacházet osoba. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že tato osoba je již naštěstí mimo objekt.
     Hned od začátku se všem zdálo, že oheň nevznikl náhodou. Možnost záměrného založení požáru poté také potvrdil i nález dvou ohnisek hoření.
     Hasiči nasadili dva proudy C a vysokotlak. Po uhašení požárů provedli hasiči odvětraní prostoru a vrátili se zpět na základnu.
     Policisté na místě zajistili podezřelou padesátiletou ženu. Vyšetřování vzniku požáru poté převzali domažličtí kriminalisté a zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci. Případem se policisté nadále intenzivně zabývají.

FOTO: Hasiči

 


D.S.D. METAL plus

Požádní ochrana a bezpečnost práce. Společnost, která Vás může ochránit před ohněm.