Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

"My je neukradli, my je neseme strýčkovi!"

Nepostrádáte tyto křesílka právě vy?

6. března 2023 17:55 , aktualizace 17:58

Pátrání

     Včera kolem jedenácté hodiny dopoledne si strážní z výjezdové skupiny Tuebor General Service všimli na Husově náměstí v Plzni dvojice podezřelých mužů, kteří vlekli čtyři zahradní křesílka.

     Protože strážní měli podezření, že by křesla mohla být odcizeny někde v okolí, zeptali se dvojice mužů, odkud a kam je nesou. Muži odvětili, že je nesou z domova strýčkovi, který bydlí za rohem, ale když u domu zazvonili, nikdo se neozval a obyvatelka, která z domu vycházela uvedla, že ani jednoho z mužů nezná a ani jméno údajného strýčka jí nic neříkalo.

     Muži se v tu chvíli rozmysleli, že už křesílka vlastně ani nechtějí a u domu je odložili. Strážní tedy zajistili nábytek i kamerový záznam podezřelých pro potřeby policie a následně se ještě pokusili v okolí zjistit, kde mohly být čtyři křesílka z umělého ratanu odcizeny, ale neúspěšně.

Pokud tento nábytek postrádáte právě vy, kontaktujte naši redakci.


 

 

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.