Foto

Zkus to na vlastní kůži!

Přijďte si zatrénovat pod vedením policejních instruktorů a certifikovaných instruktorů Musado MCS

11. května 2023 10:18 , aktualizace 16:27

Cvičení

Partner článku – Alfa Tactical


     Zajímáte se o bojové sporty? Chtěli byste vědět, jak trénují policisté? Láká Vás možnost zacvičit si s policejními instruktory nebo si jen zkusit, jestli máte fyzičku na to, stát se policistou?

     Pokud jste si alespoň jednou odpověděli ano, tak tato pozvánka je právě pro vás! 

Zkus to na vlastní kůži!

     Policie ČR v sobotu 20. května v Plzni pořádá několikahodinový seminář, kde si pod vedením policejních instruktorů a certifikovaných instruktorů Musado MCS v čele s velitelem speciální pořádkové jednotky a držitelem 3. danu Musado MCS majorem Petrem Máškem budete moci nejen shlédnout, ale i vyzkoušet něco z fyzické přípravy policistů.

     Účastníky čeká dynamický trénink v oblasti boje z blízka i využití technických prostředků sebeobrany, jako je teleskopický obušek nebo slzotvorný sprej.
     Projdou také zátěžovými disciplínami pro nácvik sebeobrany a budou si moci zkusit splnit i fyzické testy potřebné k přijetí k policii.

     Pro účastníky, kteří by měli o práci u Policie ČR zájem, budou na kurzu i policistky z personálního oddělení, které zájemcům zodpoví případné dotazy a pomohou s případnou cestou k náročné, ale atraktivní práci, jež se pro většinu stává posláním.

     Seminář je pořádán v sobotu 20. května v Plzni v areálu Škodalandu na adrese V Lukách 34 od desíti hodin dopoledne do tří hodin odpoledne. 

     K účasti je třeba se zaregistrovat na emailové adrese krpp.nabor@pcr.cz 

     Případné dotazy Vám policisté zodpoví na telefonním čísle 602 317 687.  


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.