Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Zlámal sedm jasanů - pátrá po něm policie

Policisté hledají svědky nepochopitelného vandalství na Vinicích

čtvrtek 26. března 10:37 , aktualizace 10:40

Pátrání Vandalství

Partner článku – Delta Plzeň

     Na policii se minulý týden obrátili obyvatelé Vinic s případem naprosto nepochopitelného vandalství, kterého se zatím neznámý pachatel dopustil pravděpodobně v průběhu měsíce února.
     Vandal v travnatém pásu u Lidické ulice v Plzni v zatím nezjištěné době ulámal koruny hned sedmi jasanům, které zde byly vysazeny v roce 2017.
     Policisté se začali nahlášeným případem zabývat, zjišťují jeho veškeré okolnosti, kdy ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci a po pachateli pátrají.
     Vzhledem k tomu, že se do současné doby policistům nepodařilo vandala dopadnout, žádají případné svědky tohoto nepochopitelného protiprávního jednání, aby se neváhali telefonicky obrátit na Policii České republiky, obvodní oddělení Plzeň Vinice - stálou službu na tel.č.:  974 325 781 a pomohli tak k řádnému objasnění případu.
      Za případné poznatky policisté předem děkují.

Foto: PČR

 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.