Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Rodinné zatýkání u Severky

Z nakupujících zákazníků se vyklubal policista a policistka, a pachatel tak měl smolný den

9. června 2021 20:05 , aktualizace čtvrtek 10. června 16:07

Alkohol Krádež Zadržení pachatele

     Včera odpoledne kolem páté hodiny vyrazil muž na nákup do večerky, vybral si pivo a limonádu, které zaplatil, a z prodejny chtěl odejít. Jenže vzhledem k tomu, že tohoto muže na Lochotíně zná velké množství prodavačů jako zloděje, který se krádežemi prakticky živí, nelze se divit tomu, že ho prodavačka pečlivě sledovala, a jak se ukázalo, nemýlila se. Muž si před odchodem nenápadně nacpal do kapes několik krabiček kondomů, takže se ho prodavačka pokusila zastavit. Zloděj ji ale odstrčil a začal utíkat. 
     Bohužel měl zloděj smolný den a to dokonce dvojitě, z dalších zákazníků se totiž vyklubal policista a městská policistka, kteří zde byli ve svém volnu nakupovat. Oba dva za zlodějem okamžitě vyrazili a ačkoli muže vyzývali aby zastavil, že jsou policisté, on prchal dál. Oba policisté ho dohonili a za použití chvatů mu další útěk znemožnili a poté přivolali své kolegy ve službě, kteří si zlodějíčka převzali a odvezli ho k vystřízlivění na PAZS. Před transportem muže podrobili dechové zkoušce, která ukázala 1,86 promile.
     S nadsázkou lze říci, že šlo o rodinné zatýkání, protože policista s policistkou jsou zároveň manželé. Zkažený den měli mimo zloděje ale i chudáci uniformovaní policisté, protože opilý pachatel se během zákroku pokálel a tak před jeho transportem na záchytku museli vozidlo vystlat igelitovou plachtou.


Autosalon Dajbych

Plzeňský specialista na terénní vozy a jejich úpravy. Značky Toyota, INEOS Grenadier a Isuzu. Prodej off-road příslušenství ARB. Náš tým má největší zkušenosti v ČR, terénním vozům rozumíme a umíme je upravit přímo na míru pro nadšence, firmy i složky IZS. Jsme profesionálové ve 4x4.