Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Zloděj odcizil na Železnorudsku dva autoveterány

Pátráme po Mercedesu Benz 380 SL Roadster a BMW 320, pomozte i Vy

3. října 2019 17:00 , aktualizace 17:13

Krádež Pátrání

Partner článku – Autosalon Dajbych

     Ke krádeži dvou nepojízdných autoveteránů došlo v uplynulém týdnu z objektu na Železnorudsku.
     Po ukradených automobilech Mercedes Benz 380 SL Roadster a BMW 320 bez registračních značek, které odcizil zatím neznámý pachatel nyní pátrá policie.
     Jedná se o vůz Mercedes Benz 380 SL metalické antracitově šedé barvy, vyrobený v roce 1984 v USA se specifickými disky na kolech a o vůz BMW 320 modré barvy vyrobený v roce 1996.
     Fotografie Mercedesu jsou přiloženy, fotografie BMW bohužel nejsou k dispozici.

     Policie žádá občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci k uvedeným vozidlům, aby neprodleně podali zprávu Policii ČR na telefon číslo 158 nebo na nejbližší policejní služebnu, popř. telefon 974 334 761. Informace můžete sdělit i na e-mail: kt.ook.podatelna@pcr.cz. 

Foto: PČR

 


 

Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.