Foto Video

Policisté děkují našim čtenářům

Policie děkuje za informace vedoucí k vypátrání podezřelého

pátek 5. června 15:49 , aktualizace sobota 6. června 11:45

Krádež Pátrání Vloupání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinů krádež a poškození cizí věci. Tohoto jednání se měl v době od úterý 2. června do 3. června dopustit neznámý pachatel, který vnikl do několika místností a prodejního automatu ve Fakultní nemocnici v Plzni.
     Zloděj se násilím vloupal do několika kanceláří, kde kradl různé předměty a také rozbil čelní sklo jednoho z prodejních automatů na chodbě, aby se dostal k jeho obsahu. Svým jednáním způsobil zloděj hmotnou škodu za necelých 20 000 korun. 

     Policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné kamerový záznam, na kterém je zachycen možný pachatel, který je oblečen v mikině s výraznými nápisy "Super power". U neznámého muže je markantní také chůze, při které pravou špičku nohy stáčí dovnitř.

     Podle našich informací se v průběhu dnešního dne měl tentýž muž měl podobného jednání dopustit i ve Fakultní nemocnici Bory.

AKTUALIZACE:

     Policisté děkují za informace, které jste k případu poskytli a které vedly ke ztotožnění podezřelého muže.


 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.